تقویم و مناسبت ها
ساعت
اخبار > برگزاري جلسه شوراي مشورتي استانداري در امور ايثارگران استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مديركل حوزه استاندار:

برگزاري جلسه شوراي مشورتي استانداري در امور ايثارگران استان قم

      در آستانه هفتم تير سالروز شهادت آيت الله دكتر بهشتي و هفتاد و دو تن از ياران امام و انقلاب، اولين جلسه شوراي مشورتي استانداري در امور ايثارگران با هدف مشورت، هم انديشي و پيگيري مسائل ايثارگران استان با حضور اعضاي شورا و نماينده بنياد شهيد و امور ايثارگران استان صبح روز يك شنبه دوم تيرماه سال جاري به رياست مديركل محترم حوزه استاندار در دفتر ايشان برگزار شد.

      در ابتداي جلسه آقاي گروسي مديركل حوزه استاندار ضمن خير مقدم به اعضاي شورا، طي سخناني با اشاره به برخي از مسائل و دغدغه ها در حوزه ايثارگران و مشكلات مبتلابه اين قشر گرانقدر، بر لزوم ارج نهادن و حفظ شأن و جايگاه ايثارگران و خانواده هاي ايشان تأكيد نمود. سپس نماينده محترم بنياد شهيد و اعضاي شورا گزارشي از وضعيت ايثارگران و مسائل و مشكلات ايشان ارائه داده و خواستار همدلي و همكاري دستگاه هاي اجرايي، بنياد شهيد و استاندار محترم براي رفع اين مشكلات و دغدغه ها شدند.

      در اين جلسه پيرامون جايگاه شوراي مشورتي و حوزه اختيارات آن، ميزان تأثيرگذاري و هموارتر كردن مسير خدمت رساني به ايثارگران معزز استان، مسائل و مشكلات اجتماعي و حفظ ارزش هاي ديني و انقلابي در سطح استان و شهر مقدس قم بحث و تبادل نظر صورت گرفت و بر تشكيل جلسات شورا به صورت مستمر و مؤثر تأكيد شد.

 


١١:٥٢ - 1398/04/05    /    شماره : ١٩٢٩٣    /    تعداد نمایش : ١٩٩خروج
حوزه استاندار

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد

UI Design By HadiSoft